سلام رِفیق!!
پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی شماره یک ساری، امام محمد باقر (ع)

پاسخ ترقی به سخنان انتخاباتی عارف

1391/09/25

نویسنده: احمد علی ابراهیمی |


چطور است که اگر دراثر بی احتیاطی یک راننده چند دانش آموز زخمی می شوند همه حتی نمایندگان مجلس توقع دارند وزیر آموزش و پرورش از مردم عذر خواهی کند و این فتنه گران با این همه جنایت و خیانت و قانونگریزی و خساراتی که به کشور و نظام زده اند نباید عذرخواهی کنند؟
افکار نیوز گروه سیاسی: حمیدرضا ترقی، فعال سیاسی اصولگرا در یادداشتی در پایگاه شخصی خویش منتشر کرده است به اظهارات اخیر محمدرضا عارف پاسخ گفته است، متن این یادداشت به شرح ذیل است:

آقای دکتر عارف در اولین جلسه انتخاباتی خود با دانشجویان گفته اند: (اگر قرار باشد اصلاح طلبان بخاطر فتنه از مردم عذرخواهی کنند .اصولگرایان هم باید بخاطر جریان انحرافی از مردم عذرخواهی کنند.)

این سخن ضمن اینکه اثبات حداقل سکوت در قبال فتنه است و برای تایید صلاحیت ایشان در انتخابات آینده مضر است بیانگر عدم انطباق فهم ایشان با رهبری از فتنه و انحراف است.

مقام معظم رهبری در تیرماه سال گذشته در خصوص این دو جریان فرمودند:یک جریانی است که درمقابل انقلاب قد علم میکند و قصدش کوبیدن انقلاب است و حرکتش بر اندازانه است .ویک جریانی که احیانا اختلاف سلیقه و اختلاف نظر دارد و حرکت بر اندازانه ندارد. درمورد اولی همانطور که در فتنه ۸۸ اقدام شد این جریان محکوم شد و از صحنه سیاسیکشور حذف گردید و با آن برخورد جدی شد و با هرجریان بر اندازانه ای همین برخورد خواهد شد.ولی در مورد دومی باید هرچه ممکن است کاهش یابند و کم شوند و اختلافات آنها مشتعل نشود. با حرف و نظر و عقیده غلط باید با حرکت روشنگرانه و متین و مستدل و مستند بدون هو وجنجال پاسخ دادو از ترویج و تابلو کردن حرف غلط درجاهای متفاوت و متعددپرهیز کرد ونگذاشت موجب تشدیدو اشتعال اختلاف در جامعه و نظام شده و روشنگری نسبت به آن موجب شادی دشمن شود.

بنابر این اگر چه نقاط اشتراکی قابل توجه بین دیدگاههای دوجریان پدید آمده در درون اصلاح طلبان و اصولگرایان مثل قانون گریزی و لیبرالیسم فرهنگی وعدم تبعیت کامل از ولایت وجود دارد ولی کارکرد ایندو با یکدیگر مساوی نیست.

فتنه گران در سال ۸۸ با همدستی تمام دشمنان انقلاب اسلامی در داخل وخارج کشور و کمک۱۷ سفارتخانه بیگانه بویژه انگلیس و فرانسه و اردوکشی خیابانی و آتش زدن بانکها و اموال عمومی و کشتار مردم بیگناه و حمله به مراکزنظامی واهانت به امام حسین ع و مقدسات دینی و هتک امام خمینی بزرگترین حماسه حضور مردم را مخدوش و ظلم بزرگی درحق نظام جمهوری اسلامی در حین بیداری اسلامی وتشنگی ملتها به الگو گیری از نظام اسلامی کردند که در متن آن براندازی از طریق انقلاب مخملی نهفته بود.

حال چطور است که اگر دراثر بی احتیاطی یک راننده چند دانش آموز زخمی میشوند همه حتی نمایندگان مجلس توقع دارند وزیر آموزش و پرورش از مردم عذر خواهی کند و این فتنه گران با این همه جنایت و خیانت و قانونگریزی و خساراتی که به کشور و نظام زده اند نباید عذرخواهی کنند؟ مگر اینکه آقای عارف کار آنهارا برخلاف نظر رهبری درست دانسته و مضر به حال کشور ندانند!

اما در مورد جریان یا حلقه انحراف که اکثر عوامل آن توسط دستگاه قضائی دستگیر و بعضی زندانی و محکوم و بعضی تبرئه و آزاد شدند وجلو ورود آنها به مجلس گرفته شد اجازه تجزیه در سیاست خارجی به آنها داده نشد و جوانفکر به جرائم مطبوعاتی محکوم و علی رغم مخالفت رئیس جمهور زندانی شد و پاسخ حرفهای غلط آنها توسط رهبری و کارشناسان و اسلامشناسان داده شده و مفاسد مالی احتمالی آنها هم در حال بررسی در قوه قضائیه است و جلو قانون گریزیهای آنها توسط مجلس گرفته میشود و عزل و نصب های آنها دقیقا رصد میشود و از بزرگ شده و برجسته شدن آنها جلوگیری شده و اگر ارتباطی با خارج داشته باشند بزودی افشا خواهد شد. 
البته آسیبی که به عملکرد چندین ساله دولت زدند قابل جبران نیست و اصولگرایان از ابتدای روآمدن جریان مذکود از آنها اظهار برائت کرده و مواضع آنها را رد نموده اند.

حال آیا با این تفاوت بسیار زیاد بین دو جریان و نحوه بر خورد اصلاح طلبان و اصولگران با دو جریان منتصب کدام یک باید از مردم عذر خواهی کنند ؟ آقای عارف انصاف بدهند که عذر خواهی اصلاح طلبان کافی نیست و باید برائت بجویند وشما نیز بدون برائت انتظار تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان نداشته باشید.

نظرات() 

← آخرین پستها

← نویسندگان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات